کد خبر : 6903

محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه و جمعه آخر سال در همدان اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی پنج‌شنبه و جمعه آخر سال در همدان اعلام شد

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس پلیس راهور استان همدان از اجرای طرح ترافیکی در پنج‌شنبه و جمعه آخر سال در همدان خبر داد.

علی فکری از اجرای طرح ترافیکی در پنج‌شنبه و جمعه آخر سال خبر داد و اظهارکرد: با توجه به حضور شهروندان در گلزارهای شهدا و زیارت اهل قبور در پنج شنبه و جمعه آخر سال، همچون سنوات گذشته محدودیت‌های ترافیکی در همدان اعمال می‌شود.

وی با اشاره به مسیرهای دارای محدودیت ترافیکی طی این ایام، گفت: ورود کلیه خودروها از سمت بلوار آیت‌الله موسوی به سمت بلوار بهشت و سایر ورودها در بلوار بهشت مسدود است.

رئیس پلیس راهور استان همدان بیان کرد: مسیر خروجی از سمت انتهای باغ بهشت به سمت میدان امام حسن (ع) دارای محدودیت ترافیکی است و مسیر داخل باغ بهشت یک طرفه از سمت ورودی باغ بهشت به سمت انتهای این مسیر است.

وی افزود: در پنج‌شنبه و جمعه آخر سال مسیر زیر پل تقاطع بهشت بسته و مسدود است و امکان گردش به چپ وجود ندارد؛ شهروندانی که قصد تردد به سمت میدان رسالت و پیشاهنگی را دارند، مسیر خود را به سمت میدان امام حسین (ع) ادامه و از آنجا از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

فکری عنوان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و تریلرها به جز مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 23 اسفندماه تا ساعت 19 همان روز و از ساعت 8 تا 13 روز جمعه مورخه 24 اسفندماه از بلوار یادگار امام (ره) به سمت تقاطع بابک، میدان عاشورا به سمت میدان امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع) به سمت میدان امام حسن(ع) و جاده ملایر ممنوع است.

وی با بیان اینکه داخل محوطه باغ بهشت پارکینگ مناسبی برای توقف وسایل نقلیه وجود دارد، یادآور شد: از شهروندان تقاضا می‌شود در حد امکان از وسایل نقلیه عمومی پیش‌بینی شده استفاده کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ‌های پیش‌بینی شده پارک کرده و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری کنند.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی