کد خبر : 6890

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد:

برگزاری تور رایگان گردشگری کرمانشاه در ایام نوروز

برگزاری تور رایگان گردشگری کرمانشاه در ایام نوروز

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از برگزاری تور رایگان گردشگری در ایام نوروز خبر داد.

سجاد سلیمانی اظهار کرد: طرح تور رایگان گردشگری ویژه ایام نوروز از 29 اسفندماه تا 12 فروردین‌ماه با اختصاص چندین دستگاه تاکسی ون و طراحی متناسب با ایام نوروز، در محل طاقبستان جهت انتقال رایگان میهمانان و مسافران نوروزی به اماکن تاریخی و دیدنی شهر کرمانشاه اجرا خواهد شد.

وی افزود: امداد تاکسی رایگان سازمان تاکسیرانی به‌منظور خدمت‌رسانی به تاکسی میهمانان نوروزی اختصاص داده خواهد شد، همچنین نظارت بر پاکیزگی و شستشوی تاکسی‌ها و توزیع برش رایگان کارواش در بین آن‌ها طی ایام تعطیلات و پذیرایی از میهمانان نوروزی در لحظه تحویل سال نو با شیرینی و سوغات محلی شهر کرمانشاه در فرودگاه و پایانه‌های مسافربری از دیگر برنامه‌های تدارک دیده‌شده در ایام عید است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه استقرار چندین دستگاه تاکسی راهنمای گردشگر در میادین ورودی شهر به‌منظور راهنمایی گردشگران و مسافران نوروزی به شهر کرمانشاه، استقرار خودروهای واحد گشت و بازرسی سازمان در میادین و مبادی ورودی شهر جهت نظارت و راهنمایی مسافران ورودی به شهر و نظارت بر عملکرد تاکسی‌ها را از دیگر برنامه‌های درنظر گرفته‌شده ویژه ایام نوروز دانست.

وی بیان کرد: تشکیل گشت‌های مشترک با همکاری اداره تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تاکسیرانی جهت نظارت ویژه بر وجوه اخذشده از مسافران تا پایان تعطیلات نوروزی، برگزاری کلاس‌های آموزشی آشنایی با صنعت توریسم و گردشگری ویژه تاکسی‌های فرودگاه و پایانه‌های مسافربری با همکاری میراث‌فرهنگی و شیفت‌بندی کارکنان اداری و اجرایی سازمان جهت خدمات‌رسانی مطلوب طی ایام نوروز در دستور کار قرار دارد.

سلیمانی بیان کرد: به‌منظور تبریک سال نو و اطلاع‌رسانی به شهروندان و گردشگران نوروزی نیز بنر تبریک سال نو تبلیغات محیطی در برخی نقاط سطح شهر و همچنین در قالب پوسترهای تبریک سال نو بر روی تاکسی‌ها نصب خواهد شد.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی