کد خبر : 6884

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد:

برگزاری 220 جشنواره ورزشی

خانه‌های روستایی تجهیز می‌شوند

برگزاری 220 جشنواره ورزشی

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: با همکاری هیئت‌های مختلف در حوزه ورزش همگانی و همچنین ورزش روستایی و عشایری، طی طول سال 220 جشنواره مختلف در سراسر استان برگزار می‌شود.

علی‌یاور عزیزپور در جشنواره بازی‌های بومی و محلی بانوان (دا) لرستان اظهار کرد: با همکاری هیئت‌های مختلف در حوزه ورزش همگانی و همچنین ورزش روستایی و عشایری، طی طول سال 220 جشنواره مختلف در سراسر استان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های دولت طی چند سال اخیر توجه به ورزش همگانی در راستای تقویت نشاط اجتماعی و توسعه این‌گونه فعالیت‌ها است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به تجهیز خانه‌های روستایی در استان، افزود: طی چند روز آینده نیز بسته‌های ورزشی توسط کاروان‌های ورزش همگانی استان در روستاهای هدف توزیع می‌شود.

عزیزپور بیان کرد: همچنین آمادگی تجهیز وسایل اولیه بازی در روستاهای بالای 20 خانوار که فضای لازم برای نگهداری را دارند، از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان با ارائه معرفی‌نامه وجود دارد.

وی بر ضرورت توجه بیش‌ازپیش به ورزش روستایی تأکید و تصریح کرد: این مهم ازجمله اهداف و سیاست‌های وزارت ورزش و همچنین دستگاه‌های مربوطه است.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی