کد خبر : 6699

بسته شدن پرونده مسکن مهر لرستان تا شهریورماه 98

تحویل 150 هزار واحد در سطح کشور تا پایان سال

بسته شدن پرونده مسکن مهر لرستان تا شهریورماه 98

سپهرغرب، گروه خبر: قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی از تحویل 150 هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور تا پایان امسال و بسته شدن پرونده مسکن مهر لرستان تا شهریورماه 98 خبر داد.

احمد اصغری مهرآبادی در حاشیه جلسه شورای مسکن لرستان اظهار کرد: در سال 97 بر اساس برنامه‌های اقتصاد مقاومتی قرار بود 150 هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شود که تاکنون 126 هزار واحد تحویل شده، انتظار می‌رود تا پایان سال به آمار مورد نظر برسیم.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مورد وضعیت مسکن مهر لرستان نیز گفت: هماهنگی لازم به‌عمل آمده تا پروژه‌های بلامعارض مسکن مهر لرستان تا پایان شهریورماه به پایان رسیده و تحویل مردم داده شوند. 

استاندار لرستان نیز در این زمینه عنوان کرد: یک‌هزار و 774 واحد بدون متقاضی مسکن مهر در لرستان وجود دارد که تلاش می‌شود تا پایان شهریورماه تکمیل شده و تحویل داده شوند.

سیدموسی خادمی بیان کرد: 730 واحد مسکن مهر در لرستان نیز دچار مشکلات حقوقی شده و پرونده آن‌ها در دادگاه پیگیری می‌شود.

وی به مشکل مسکن مهر پل‌دختر اشاره و عنوان کرد: مسکن مهر پل‌دختر در جانمایی اولیه مشکل دارد و در بارندگی‌های شدید دچار مشکل می‌شویم.

استاندار لرستان گفت: انحراف آب از مسیر سایت مسکن مهر راه حل اولیه است، بنابراین انجام پروژه‌های آبخیزداری (در بالادست) در برنامه است.

وی از انجام عملیات انحراف آب از سمت مسکن مهر پل‌دختر خبر داد و افزود: نیمی از اعتبار لازم انحراف آب از سمت مسکن مهر پل‌دختر توسط وزارت راه و شهرسازی تأمین می‌شود.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی