کد خبر : 6416

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان:

6 هزار شغل پایدار برای مددجویان ایجاد شد

راه‌اندازی کانون خیرین اشتغال لرستان در سال 98

6 هزار شغل پایدار برای مددجویان ایجاد شد

سپهرغرب، گروه خبر: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان گفت: سال 97 بیش از 6 هزار شغل پایدار با اعتباری 70 میلیارد تومانی برای مددجویان تحت پوشش ایجاد شده است.

امین‌ کردعلیوند در آیین افتتاح باشگاه کارآفرینی نوجوانان لرستان اظهار کرد: حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سال 96 و 97 برنامه‌هایی را در دستور کار خود قرار داد تا دیدگاه مردم و مددجویان را نسبت به اشتغال و کارآفرینی تغییر دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به راه‌اندازی باشگاه کارآفرینی جوانان اشاره کرد.

وی افزود: سال 98 نیز احداث کلینیک کارآفرینی را در استان خواهیم داشت؛ همچنین تاسیس کانون خیرین اشتغال در دستور کار قرار دارد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه سال 97 بیش از 6 هزار شغل پایدار برای افراد تحت پوشش ایجاد کرده‌ایم، تصریح کرد: برای این امر حدود 70 میلیارد تومان هزینه شده است؛ همچنین در زمینه مشاغل روستایی از ابتدای سال تاکنون 27 میلیارد تومان شغل برای ایجاد حدود 800 شغل هزینه شد.

کردعلیوند گفت: سال 98 یکی دیگر از کارهای ما استفاده از راهبران شغلی است تا با استفاده از آن بتوانیم مددجویان را از ابتدای ایجاد شغل تا پایان کار یعنی بازاریابی و فروش محصولات هدایت کنیم.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی