کد خبر : 5981

معاون راه و شهرسازی لرستان:

برای تکمیل چهارخطه خرم‌آباد- پلدختر 250 میلیارد تومان نیاز است

برای تکمیل چهارخطه خرم‌آباد- پلدختر 250 میلیارد تومان نیاز است

سپهرغرب، گروه خبر: معاون راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد- پلدختر جزء پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است که مسؤولان پیگیر گرفتن اعتبار برای تکمیل آن هستند و برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان مورد نیاز است.

سعید نظری اظهار کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد به طول 108 کیلومتر، جزء چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان است.

وی با بیان اینکه از این 108 کیلومتر تاکنون 46 کیلومتر با صرف اعتباری بالغ‎بر 90 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده، بیان کرد: 25 کیلومتر باقی‌مانده آن در چند نقطه از مسیر با 115 میلیارد تومان قرارداد در حال انجام بوده و 37 کیلومتر باقی‌مانده در حال مطالعه است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: اعتبار این پروژه از محل چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان که پروژه ملی است تأمین می‌شود.

نظری عنوان کرد: مشکلاتی که باعث کندی پروژه شده باتوجه به توپوگرافی خاص منطقه احداث چهارخطه، بسیار هزینه‌بر بوده و محدود بودن منابع اعتباری سبب کندی پروژه شده‎است.

وی ادامه داد: باوجود تلاش مسؤولان راه و شهرسازی، استاندار و نماینده مردم پلدختر برای گرفتن اعتبارات، اما متأسفانه به دلیل هزینه‌بر بودن پروژه و محدودیت اعتباری، این پروژه سرعت لازم را ندارد.

معاون راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد- پلدختر جزء پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است که مسؤولان پیگیر گرفتن اعتبار برای تکمیل آن هستند و برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان مورد نیاز است.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی